paziņojumi‎ > ‎

Palīdzēsim.lv uzsāk sadarbību ar HK DINAMO RĪGA un HK RĪGA

Publicēja 2011. gada 16. maijs 02:11Renāte Robežniece   [ atjaunināts 2011. gada 17. maijs 01:20 ]
FOTO: Artūrs Romanovskis

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv  un HK DINAMO RĪGA, HK RĪGA  ir izveidojuši kopīgu komandu, lai piedalītos Nordea rīkotajā maratonā š.g. 22.maijā. Ar šo skrējienu, kā sava veida startu, DINAMO un Palīdzēsim.lv   uzsāks sadarbības projektu  labdarības jomā. 

DINAMO   līdz šim  īstenojuši vairākus  labdarības projektus , atbalstot gan SOS bērnu ciematus, gan Bērnu slimnīcu, kā arī  realizējuši dažādas atsevišķas akcijas. Jau iepriekšējās sezonās aizsākta  kopdarbība ar sabiedriskajām organizācijām  - ziedot.lv un Latvijas Sarkanais krusts.


Par Palīdzēsim.lv
 „Palīdzēsim.lv” ir  labdarības organizācija ar  mērķi palīdzēt Latvijā dzīvojošiem bērniem un jauniešiem, kuriem ir veselības, sadzīves vai citas problēmas. Organizācija sadarbībā ar pazīstamiem Latvijas fotogrāfiem veido foto stāstus,  tādejādi personīgi uzrunājot iespējamo ziedotāju vai atbalstītāju. Ikviens ziedotājs, apmeklējot organizācijas mājas lapu, var tieši un nepastarpināti redzēt, kā, pateicoties ziedojumam, mainījusies bērna dzīve.
Jaunajā DINAMO RĪGA sezonā tiks rīkoti dažādi pasākumi, aktivitātes un labdarības akcijas, kas dos kā emocionālu, tā materiālu atbalstu Palīdzēsim.lv  aprūpē esošajiem bērniem un jauniešiem.

Projekta aizsācēji un dalībnieki ir pārliecināti, ka, uzsākts ar īsti sportisku aktivitāti, tas nesīs cerētos rezultātus – sniegs prieku, emocionālu pacēlumu,  materiālu palīdzību tiem, kam tas patiesi  ir vajadzīgs – Palīdzēsim.lv bērniem un jauniešiem, kā arī gandarījumu tā realizētājiem – Palīdzēsim.lv  un  DINAMO pārstāvjiem.
Comments