paziņojumi‎ > ‎

Lūgums palīdzēt divām mūsu ģimenēm ar mēbelēm un citām saimniecībā noderīgām lietām!

Publicēja 2011. gada 27. janv. 13:11Renāte Robežniece
Inetas ģimenē svarīgi notikumi - piešķirts 3-istabu dzīvoklis! (jau vairākus gadus četru bērnu ģimene, kopā ar mammu dzīvoja 1-istabas dzīvoklītī). Stāstiņu par Inetas ģimeni var izlasīt šeit: http://blog.palidzesim.lv/2009/07/purvciema-socialas-majas-iedzivotaji.html
Jaunais dzīvoklis ir bez mēbelēm. Šobrīd ģimene lūdz palīdzību sagādāt mēbeles un citas saimniecībā nepieciešamas lietas, t.i.:
Stangas un aizkari, skapis, lustras, plauktiņi un skapīši jebkādi, rakstāmgalds, krēsli un taburetes, 2 izvelkamie krēsli, katli, pannas u.c. saimniecībai noderīgas lietas.
Varbūt kādam šis-tas vai līdzīgs no nosauktā jau ilgāku laiku stāv nepieprasīts, padalieties, lūdzu, - ģimene būs pateicīga par palīdzību!

Otrajā Palīdzēsim.lv aprūpē nonākušajā ģimenē aug 2 bērni - puisītim 3 gadi un meitenītei 1,5 gadiņš. Ģimenei ir atrasts dzīvoklis Iecavā. Dzīvoklis ir tukš, nav ne skapja, ne galda. Bērni guļ uz saliekamās gultiņas, vecāki uz matrača.
Ja kādam ir iespēja noziedot kādu mēbeli, gultas veļu u.tml. vai zināt kādu cilvēku kuram šīs lietas vairs nav vajadzīgas, būsim no sirds pateicīgiб ja palīdzēsit šai ģimenei!

Mantas var nodot, sazinoties ar:
Ilzi Cekuli pa tālr.: 22441381, e-pasts: [email protected]
Renāti Robežnieci par tālr.: 22479990, e-pasts:[email protected]

PALĪDZĒSIM!

Comments