paziņojumi‎ > ‎

Izkrāsosim namiņu dzīvi

Publicēja 2011. gada 4. apr. 21:49Uldis Nipers   [ atjaunināts 2011. gada 4. apr. 21:54 ]
Jau otro gadu piedalāmies Eiropas Hitu Radio (http://www.europeanhitradio.com/news/1/3709) organizētajā labdarības akcijā „Izkrāsosim namiņu dzīvi!”
Liels paldies EHR par šo iespēju un vēlmi palīdzēt „mūsu bērniem” sagaidīt priecīgu vasaru! 

Līdz ar pavasara iestāšanos ne tikai dienas, bet arī cilvēku sirdis kļūst gaišākas. Un ir laiks padarīt siltākas dienas arī tiem, kuru ikdienā siltuma nav tik daudz kā mums pārējiem. 

European Hit Radio aicina Jūs arī šogad padarīt saulainākas un priecīgākas bērnu namu "Lejasstrazdi" un "Gaujiena" iemītnieku (jeb Namiņi), kā arī labdarības organizācijas Palīdzēsim.lv aprūpē esošo bērnu dienas. 

Arī Tu vari palīdzēt piepildīt šo bērnu vēlmes un vajadzības, lai vasara tiktu sagaidīta ar smaidiem uz lūpām! Mājas lapas sadaļā http://www.europeanhitradio.com/labdariba/izkrasosimnaminudzivi/kids Tu varēsi atrast vēlmju sarakstu, kurā atrodamas gan vienkāršas, bērna priekam vēlamas lietas (rotaļlietas, peldkostīmi, kosmētika, apģērbs), gan arī pašiem Namiņiem nepieciešamas praktiskas lietas (trauki, saimniecības piederumi utml.). Iespējams, kaut kas, kas vairs nerod vietu Tavā mājā pēc lielās pavasara tīrīšanas, būs tieši tas, kas nepieciešams bērniem un Namiņiem!

Iepazīstieties ar bērnu vēlmēm šeit: http://www.europeanhitradio.com/labdariba/izkrasosimnaminudzivi/kids

- Iepazīstieties ar Namiņu vēlmēm šeit: http://www.europeanhitradio.com/labdariba/izkrasosimnaminudzivi/news/3704

- Sarūpējiet vajadzīgās mantas bērniem un Namiņiem.

- Nogādājiet sarūpētās mantas līdz 21.04.2011. European Hit Radio birojā Elijas ielā 17, 5.stāvā darba dienās no 9:00-17:00.

- Noteikti atstājiet savu kontaktinformāciju, lai pēc tam varam pateikt lielu PALDIES!

- Ja Jums ir kādi jautājumi vai ierosinājumi, droši rakstiet uz e-pastu [email protected] vai zvaniet pa tālruni 67358460.
Comments