paziņojumi‎ > ‎

Informācija par Palīdzēsim.lv sadarbības sākšanu ar Veselības centru 4

Publicēja 2010. gada 21. sept. 13:06Renāte Robežniece
Ar prieku informējam, ka labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” no š. g. septembra sāk ilgtermiņa sadarbību ar SIA „Veselības centrs 4”, tā filiāli „Bērnu veselības centrs” – Rīgā, K. Valdemāra ielā 100, ILMAS APTIEKU, Latvijas Amerikas acu centru un Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības studentu arodorganizāciju.
Sadarbosimies ilgtermiņa projektu izstrādē un realizācijā ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību maznodrošināto un slimo bērnu dzīves apstākļu uzlabošanai valstī kopumā. Ar kopīgajiem projektiem vēlamies rosināt cilvēkus sniegt palīdzību ikdienā, ne tikai svētkos un ziedojumu vākšanas akciju ietvaros, jo ir tik daudz veidu, kā palīdzēt! Nauda, protams, ir svarīga, bet palīdzēsim.lv bērniem ļoti daudz spēj mainīt arī emocionālais un praktiskais atbalsts: bērnu iesaistīšana sabiedriskās aktivitātēs, aizvešana ekskursijā vai bērnu lietu dāvināšana, kas Jūsu dzīvē pašu bērnu izaugšanas dēļ zaudējušas savu vērtību, bet mūsu bērnu acīs ir „neaizsniedzams sapnis”.
Pateicoties Veselības centra 4, Latvijas Amerikas acu centra un Ilmas Aptiekas sirsnīgajam atbalstam, turpmāk labdarības organizācijas aprūpē esošajiem bērniem būs iespēja saņemt bezmaksas un atvieglotu nosacījumu medicīnisko palīdzību – diagnostikas pakalpojumus, ārstu konsultācijas, medikamentus, kā arī vakcināciju, kas daudzos gadījumos ir izšķiroši svarīga.
2011. gadā paredzam lielākus kopīgus projektus praktiskas palīdzības sniegšanai – meklēsim veidus, kā mūsu bērniem ārstniecības jautājumos palīdzēt tepat Latvijā, piesaistot mūsu pašu, šobrīd nebūt ne mazāk kompetentos speciālistus, salīdzinājumā ar ārzemēm.
Mūsu komunikācijas veids ar lasītāju, kā parasti būs Palīdzēsim.lv foto stāsti, sadarbībā ar Latvijas populārākajiem profesionālajiem fotogrāfiem - veidosim publikācijas Palīdzēsim.lv mājas lapā, Latvijas žurnālos un interneta portālos.

Mēs spējam mainīt mūsu bērnu rītdienu - paldies visiem, kas to sadzirdējuši un sapratuši!
Pasniedziet roku arī Jūs!Comments