paziņojumi‎ > ‎

Ar izrādi PRINCIS un UBAGA ZĒNS 29.janvārī aizsāksies jauna tradīcija

Publicēja 2011. gada 30. janv. 13:07Renāte Robežniece
Latvijas Nacionālais teātris, aviokompānija airBaltic, Latvijas Bērnu fonds un palīdzēsim.lv uzsāk jaunu tradīciju, sniedzot iespēju bērniem no dažādiem novadiem un mācību iestādēm apmeklēt  Nacionālā teātra izrādes.  29. janvārī Latvijas Nacionālā teātra izrādi „Princis un ubaga zēns” skatīsies 60 bērni no Raiskuma speciālās interenātskolas,  kā arī Preiļu novada bērni – gan no dažādās grūtībās nonākušajām ģimenēm, gan arī talantīgie un sekmīgie bērni.
„Nacionālais teātris vienmēr ar patiesu sirdssiltumu piedalās un darbojas jomā, ko mēdz dēvēt par labdarību. Man negribētos to dēvēt par labdarību, bet gan par iespēju došanu – daudzi no bērniem, kas teātri apmeklēs, pateicoties visu organizāciju sadarbībai, iespējams, nonāks šeit pirmo reizi mūžā. Ticam un vēlamies, lai šis apmeklējums atvērtu viņiem jaunu pasauli un sniegtu jaunas izjūtas!” stāsta Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis.
„Nacionālā teātra izrādes bērniem ir vesels piedzīvojums,  vienaldzīgi nepaliek arī pieaugušie. Priecājamies būt Nacionālā teātra oficiālā aviokompānija, jo šī draudzība ļauj mums iepriecināt bērnus, pasniedzot kopīgu dāvanu – izrādi,” akcentē airBaltic korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.
Comments